Po raz drugi w Czarnkowie odbędzie się pochówek dzieci zmarłych przed urodzeniem. Godnie pożegnamy maleństwa, które mamy poroniły na wczesnym etapie ciąży w czarnkowskim szpitalu w minionym roku.

Zapraszamy do udziały rodziców i rodziny tych dzieci, a także wszystkich rodziców po stracie, w których intencji zostanie odprawiona Msza święta.

Ważnym elementem żałoby jest możliwość pożegnania się z dzieckiem i miejsce gdzie możemy je wspominać. Nawet, gdy nie mamy ciała. Dlatego zapraszamy rodziców także do wpisywania dzieci do naszej Księgi Pamięci (http://dzieciutracone.pl/index.php/ksiega-pamieci).

Wszystkie imiona dzieci zostaną odczytane podczas pochówku, następnie Księga Pamięci wraz z urną zostanie umieszczona w grobowcu. Dane dzieci można wysyłać przez formularz (KONTAKT) na naszej stronie internetowej lub poprzez wiadomość na fb.

15 października przypada Dzień Dziecka Utraconego. Jest to ważny dzień dla wszystkich rodziców niezależnie od wieku, w którym dziecko zmarło. Także dla tych, którzy nie mieli możliwości wziąć je w ramiona. Zapraszamy do udziału w modlitwie za nas wszystkich i do godnego pożegnania tegorocznych aniołków. To, dla wielu z nas, istotny element miłości i pamięci.

Pod patronatem